ZingKring!
Tijdens deze workshop gaan we samen een opstapje maken naar zingen in een groep! Waarom is dat leuk? Niet alleen leer je van elkaars sterke en wat minder sterkere punten,
maar het is vooral ook supergezellig.
wat gaan we doen?
We gaan stukjes met z’n allen zingen, solo’s verdelen,
misschien zelfs meerstemmige stukjes doen als dat ons lukt. Door in een cirkel met elkaar te zingen komen we steeds dichterbij het allerleukste van muziek: samen spelen. Hij brengt zijn liefde voor muziek met veel passie over op onze jonge muzikanten.
In deze workshop zingen we de nummers “Goud” van Suzan & Freek en “Ik zing” van Zoë Livay en Snelle. Het zou fijn zijn als de deelnemers deze liedjes thuis alvast beluisteren,
zodat we er gelijk mee aan de slag kunnen.
over de docent
Onze Tristan is muziekdocent voor jongeren. Hij studeert aan het conservatorium en is de swingende, energieke oprichter, frontman en bandleider van “The Groove Youth”, een 9-koppige coverband die helemaal uit jongeren bestaat.
Tot 15 jaar
45 min
€0
Gratis! Wel even inschrijven!
- Za 01-11-2025 10:00
van samen muziek maken word je blij
je leert samenwerken met anderen
je leert communiceren door middel van je instrument
je leert de klanken, rol en mogelijkheden van je instrument kennen
het is gezellig; je maakt kennis met andere muzikanten: nieuwe contacten, vrienden misschien zelfs
je leert jouw rol te pakken op jouw moment
je leert leidend en ondersteunend te zijn
samenspelen geeft een enorme stimulans om te oefenen en daarmee boost je jouw persoonlijke vooruitgang
het is een fantastische aanvulling op je privéles
Dat is waarom we samen spelen zo belangrijk vinden!
Schrijf je in voor de ZingKring met Tristan!
Ik schrijf me in:
Doe gezellig mee in de ZingKring. Vul je gegevens in en schrijf je in. We nemen snel contact met je op!
